تبلیغات
  • 203تعداد مطالب
  • 59کامنت کاربران
  • 1تعداد کاربران
بازدید : - بدون نظر یکشنبه 17 آوریل 2016

دانلود آخرین قسمت سریال شهرزاد

دانلود قسمت پایانی سریال شهرزاد

دانلود سریال شهرزاد قسمت آخر به صورت خلاصه

6

آخر سریال شهرزاد چه میشود

خلاصه داستان قسمت آخر سریال شهرزاد

برای دانلود قسمت آخر سریال شهرزاد به ادامه مطلب بروید.

دانلود قسمت پایانی سریال شهرزاد, دانلود سریال شهرزاد قسمت آخر به صورت خلاصه, آخر سریال شهرزاد چه میشود, خلاصه داستان قسمت آخر سریال شهرزاد, دانلود قسمت آخر سریال شهرزاد, خلاصه اخرین قسمت سریال شهرزاد

سریال شهرزاد با هنرنمایی سه نسل از هنرمندان خاطره‌انگیز ایران، پرهزینه‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی است که داستان عاشقانه‌ای را در تهران قدیم روایت می‌کند و توانسته نظرات بسیاری را به خود جلب کند.

بازی های گیرا و خوب هنرپیشگان در کنار توانایی چیره دست حسن فتحی در مقام گارگردان و نویسنده ، یکبار دیگر موید کج خلقی و سیاست های غلط صدا و سیمای ایران را در جلب مخاطب با عدم سرمایه گذاری در چنین پروژه هایی است و در عوض هزینه های هنگفتی از جیب مردم در ساخت و پخش سریال ها و برنامه هایی صرف میشود که مشتری نداشته باعث گرایش بیشتر مخاطبینش به غیر از صدا و سیما شده است

دانلود

بهر حال این روزها بازار حدس و گمان درباره آینده کاراکترهای سریال «شهرزاد»، بدجوری داغ شده. هفته نامه همشهری جوان هم در شماره این هفته پرونده ای مفصل درباره این سریال کار کرده و اولین پیش بینی ها درباره اخر و عاقبت هر کدام از کاراکترها را نوشته. شاید هیچ کدام از پیش بینی ها واقعی به نظر نرسد اما اینکه ببینیم چه نظرهایی می تواند درباره هر کدام از شخصیتهای مهم وجود داشته باشد به خودی خودش جالب است.

بزرگ آقا

بیشتر نظرات به این سمت رفته که بزرگ آقا نهایتا سرکوب می شود. یکی علت این سرکوبی را فاش شدن ماجرای قتل اصلان معرفی کرده و یکی دیگر نوشته که بچه شهرزاد و قباد جاه و جلال او را می گیرد. البته بعضیها درباره عشق بزرگ آقا به شهرزاد هم نوشته اند.

شهرزاد

نظرها نشان میدهد همگی یک جور تنهایی ابدی را برای شهرزاد تصور کرده اند. از حذف شدن شهرزاد توسط بزرگ آقا تا دور شدن قباد و بازگشت پیش فرهاد و نهایتا طرد شدن توسط او

فرهاد

بعضی ها نوشته اند درباره اینکه فرهاد با رویا ازدواج میکند که شکی نیست اما احتمالا بعد از طردشدن شهرزاد از سمت قباد، فرهاد دوباره او را میپذیرد و رویا را کنار میگذارد. البته بعضی ها هم پیش بینی کرده اند که فرهاد آنقدر در مسائل سیاسی دوره خودش غرق میشود که کلا رابطه اش با رویاهم به جایی نمیرسد.

قباد

درباره آخر و عاقبت قباد، نظرهای کاملا متفاوتی وجود دارد. بعضی ها گفته اند

که خودش توسط بزرگ آقا سربه نیست میشود. یکی دیگر گفته با شهرزاد همدست می شود و سر شیرین را زیر آب می کند و بعضی ها نوشته اند که شهرزاد را ول می کند و با اکرم ازدواج میکند.

حشمت

نظرات درباره شخصیت حشمت هم خیلی عجیب است. یک نفر نوشته که طرح قتل بزرگ آقا در دستان اوست. یکی دیگر نوشته پدر واقعی قباد است. آن یکی نوشته پدر واقعی فرهاد است. به هر حال همه معتقد بوده اند که بالاخره یک رمز و رازی دارد.

شیرین

درباره شیرین هم نظرات جالبی وجود دارد. یک نفر نوشته به همین زودی ها نقش اش در سریال تمام میشود. یکی دیگر نوشته که اصلا قباد را دوست ندارد و ادای علاقه به او را در می آورد. یک پیش بینی هم درباره رابطه جدید او با جوان جدیدی میشود که قسمت دهم در میهمانی دیده بود.

اکرم

همه به اتفاق معتقد بودند که اکرم، یک دختر ساده و معمولی نیست و احتمالا در فروپاشی دستگاه بزرگ آقا هم نقش مهمی را ایفا میکند. حالا حتی شاید روابط مرموزی هم با قباد یا حشمت داشته باشد.

منبع : نکس وان موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.